Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy wkładów kominowych wraz z kompletem niezbędnych elementów, pozwalających na konstruowanie wydajnych i bezpiecznych systemów do odprowadzania spalin. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy swoje kompetencje zdobywali podczas pracy u czołowych w branży producentów. Doskonała znajomość specyfiki i zagadnień związanych z wkładami kominowymi kwasoodpornymi, kwasożaroodpornymi czy żaroodpornymi – sprawia, że nasi klienci na każdym etapie mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Doradcy techniczni z naszego e-sklepu pomogą Państwu dobrać odpowiednie komponenty, niezbędne do budowy nowego bądź modernizacji istniejącego systemu kominowego oraz dostarczą atrakcyjną wycenę. Praktyczne doświadczenie w montażu systemów kominowych, pozwala nam wyobrazić sobie każdy problem instalacyjny, z jakim zmaga się klient i pomóc w jego skutecznym rozwiązaniu.

Zadbaliśmy o intuicyjną nawigację po naszym sklepie internetowym, a także o szczegółowe opisy produktowe, co ułatwia znalezienie właściwego elementu. Funkcjonalny konfigurator sprawi z kolei, że każdy klient bez trudu skompletuje wszystkie komponenty systemu, dopasowanego do indywidualnych warunków technicznych i wymagań technologicznych.

W naszym e-sklepie znajdziecie wyłącznie najwyższej jakości nierdzewne wkłady kominowe renomowanych europejskich producentów. Wszystkie produkty dostępne są w szerokim zakresie parametrów i zróżnicowanej gamie rodzajowej. Oferowany przez nas towar posiada wszelkie niezbędne dopuszczenia/normy, deklaracje i certyfikaty – gwarantujące odporność na pełne spektrum niekorzystnych czynników oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta sklepu skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych oraz klientów instytucjonalnych. Zapewniamy m. in. kompleksowe wsparcie przedsięwzięć inwestycyjnych i modernizacyjnych, współpracujemy z firmami deweloperskimi, a także zajmujemy się obsługą wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy również do stałej i wzajemnie satysfakcjonującej kooperacji handlowej – kominiarzy, monterów systemów odprowadzających spaliny i hurtownie instalacyjne.

Opinie klientów
Polecam wszystkim ten sklep. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Rzetelne, profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja elementów na zamówienie indywidulane. Polecam ten sklep.
Fachowa obsługa, szybka wysyłka. Produkty wysokiej jakości. Serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z usług tego sklepu.
Sklep godny polecenia. Rewelacyjna obsługa klienta - wykryli błąd w zamówieniu, dzięki temu otrzymałem produkty idealne do mojego systemu ogrzewania bez konieczności przeróbek, czy wymiany towaru
Miła i profesjonalna obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam
Szeroki wybór produktów. Bardzo pomocne doradztwo techniczne. Ekspresowa wysyłka.
Świetna obsługa. Towar najwyższej jakości - potwierdzony certyfikatami. Produkty solidnie zapakowane. Polecam
Uczciwa, solidna i godna polecenia firma. Obsługa bardzo pomocna w kwestii doboru odpowiednich elementów
Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt z obsługą sklepu. Polecam sprzedawcę
. Fantastyczny sklep. Doradcy bardzo życzliwi, z ogromną wiedzą techniczną. Certyfikowane produkty najwyższej jakości.
Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa produktów o wysokiej jakości.
Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Elementy solidnie wykonane, zgodne ze zdjęciami i opisem na sklepie. Polecam firmę.
Wspaniała obsługa. Produkty zgodne z opisem. Bardzo polecam ten sklep.
Zadzwoń teraz Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu zamknij Zadzwon teraz